Harmonogram

Rekolekcje zazwyczaj zaczynają się pierwszego dnia od kolacji o godz. 18.00. Tego dnia jest też przewidziana Msza św. i wprowadzenie. Kończą się ostatniego dnia obiadem.

Pokoje jednoosobowe, koszt 550 zł dla rekolekcji 5 dniowych. Rekolekcje 8 dniowe to koszt 800 zł. Rekolekcje z warsztatami, koszt 700-800 zł zależnie od długości (sprawdź tutaj pełne informacje o sesjach). W przypadku trudności z opłatą można wnioskować o dofinansowanie z funduszu rekolekcyjnego.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia na rekolekcje lub formularza zgłoszenia na sesje i przesłanie na adres mailowy:  [email protected]  

 

Harmonogram Rekolekcji (do końca 2021)

    • 26 – 30/31 października 2021 – “Świadomość ciała” cz. 1 (sesja rekolekcyjno-warsztatowa) zobacz opis »
    • 2 – 7 listopada 2021 – Fundament zobacz opis »
    • 9 – 14 listopada 2021 – “Zmysły – dar od Boga. Jak żyć tu i teraz.” (sesja rekolekcyjno-warsztatowa) zobacz opis »

W zależności od dostępności pokoi, można również przyjechać wcześniej czy pozostać parę dni. Zakwaterowanie od godz. 14:00, koniec pobytu do godz. 10:00. Koszt 110 zł/doba (w tym 3 posiłki). Zapewniamy bieliznę pościelową i ręczniki. O zaliczki nie prosimy, ale bardzo prosimy o informację, jeśli nie będzie można przyjechać, aby nie blokować pokoju.

W miarę możliwości przyjmujemy na rekolekcje odprawiane indywidualnie, dla osób, które odbyły przynajmniej II Tydzień Ćwiczeń.

_______________
* zapisy tylko na listę rezerwową – na listę rezerwową dopisujemy ok. 10 kolejnych osób wg kolejności zgłoszeń. Będziemy się kontaktować z kolejnymi osobami zaraz po zwolnieniu się miejsca na rekolekcję / sesję.
* brak miejsc – nie przyjmujemy już zgłoszeń na to spotkanie.