Rekolekcje indywidualne i dni skupienia

Zapraszamy na pobyt w naszym Domu Św. Ignacego, w klimacie wyciszenia i modlitwy. Dom oferuje dla gości pokoje jednoosobowe z łazienkami. W budynku są sprzyjające warunki do skupienia i modlitwy – dwie kaplice oraz oratorium. Zewnętrzne warunki – morze, lasy… – również sprzyjają odpoczynkowi fizycznemu i duchowemu. W czasie pobytu jest możliwość rozmowy z kapłanem czy skorzystania z sakramentu spowiedzi.


 

Zapraszamy również na rekolekcje prowadzone indywidualnie. Można na nie przyjechać w dogodnym dla siebie terminie (po wcześniejszym umówieniu). Czas trwania rekolekcji jest uzależniony od pragnień i możliwości osoby chętnej, ale sugerujemy, aby nie trwał mniej niż 5 dni. Tego typu rekolekcje są szczególnie polecane osobom, które mają potrzebę, w świetle Słowa Bożego, rozeznać jakąś istotną dla siebie sprawę, podjąć decyzję, wyjść z poczucia zagubienia czy kryzysu.

Warunkiem przyjęcia na takie rekolekcje jest dobra znajomość metody modlitwy ignacjańskiej, a tym samym odprawianie wcześniej rekolekcji w Jezuickich Domach Rekolekcyjnych.