Najbliższy termin: 24 – 29 października 2023

Pre-fundament kierujemy do osób, które chcą poznać czym są rekolekcje ignacjańskie. To uniwersalna propozycja, kierowana także do osób mającym różne doświadczenie tygodni i rekolekcji ignacjańskich, a chcących je pogłębić, odnowić.

Uczestnicy zapraszani są do modlitwy medytacyjnej opartej na Słowie Bożym. Pomocne w tym będą konferencje i praca warsztatowa pozwalająca znaleźć odpowiednią postawę ciała. Ponadto skupimy uwagę na uczuciach, emocjach, tym co porusza, dotyka podczas modlitwy. W programie będzie czas na Mszę św., adorację, modlitwę osobistą, relaks, spacer i odpoczynek.

Podczas całych rekolekcji będzie wydzielony czas na trwanie w ciszy zaś w części warsztatowej będzie okazja aby porozmawiać o swoich doświadczeniach. Mimo, że rekolekcje nie są prowadzone w całkowitym milczeniu, uczestników będziemy prosili o wyłączenie telefonów i innych urządzeń elektronicznych, co pozwoli na pełniejsze przeżywanie tych dni jako czasu modlitwy i wyciszenia.

Rozpoczęcie: wtorek godz. 18.00, zakończenie: niedziela godz. 13:00. Koszt: 750 zł. W przypadku trudności z opłatą można wnioskować o dofinansowanie z funduszu rekolekcyjnego.

Aby zgłosić się na rekolekcje wypełnił odpowiedni formularz na stronie rekolekcji ignacjańskich.